Galeria Neptun

Al. Jana Pawła II

Galeria Neptun2

Aquapark ul. Pomorska

Galeria Szwarc

ul. Rycerska

Galeria Wierzyca

ul. Kanałowa

Bud. Handl.-Mieszk.

ul. Mickiewicza

PROJEKTY

UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

BIUROWE

HANDLOWE

WIELORODZINNE

JEDNORODZINNE

WNĘTRZA

IDEA FIRMY

Atelier'21 jest prywatną pracownią tworzącą projekty architektoniczne pod czułym okiem właściciela – architekta Tomasza Gołuńskiego. Pracujemy w kraju i za granicą już od 1993 roku.

Jesteśmy zgranym zespołem, realizujemy obiekty o złożonej funkcji oraz w najróżniejszych lokalizacjach. Na przestrzeni wielu lat projektowaliśmy obiekty mieszkalne, usługowe, produkcyjne oraz użyteczności publicznej – jako budynki wolnostojące, dobudowy, przebudowy i adaptacje.

Nasi inwestorzy to osoby indywidualne, przedsiębiorcy prywatni, urzędy państwowe oraz banki. Na swoim koncie mamy projekty modernizacji obiektów znajdujących się w strefie ochrony Służb Konserwatorskich oraz projekty obiektów odznaczających się nowatorstwem w architekturze i stylistyce wnętrz.

Gwarantujemy Państwu opracowanie profesjonalnej dokumentacji projektowej, którą wykonujemy przy pomocy technik komputerowych – komputer jednak to dla nas tylko narzędzie, zgodnie z zasadą, że sukces Inwestora jest naszym skromnym sukcesem.

Spośród setek firm projektowych, nas wyróżnia bogate doświadczenie oraz umiejętność zrozumienia potrzeb Inwestora. Ponieważ sami realizujemy także własne projekty jako Inwestor, bardzo dobrze rozumiemy i potrafimy połączyć estetykę i efektowność naszych projektów z równie ważnym czynnikiem ekonomicznym.

Dla nas pozwolenie na budowę to nie koniec projektu. Opiekujemy się naszym dzieckiem projektowym przez cały trudny okres oddania do użytku i dbamy o to aby ten okres stał się sukcesem finansowym.

Doskonale znamy najnowsze technologie i potrafimy łączyć tradycję z przyszłością.

KONTAKT

Pracownia projektowa Atelier'21 Tomasz Gołuński

ul. Bałdowska 35, 83-110 Tczew


tel.: (+48) 58 531 29 41, email: biuro@atelier21.pl

tel.: (+48) 601 663 926, email: tomasz@atelier21.pl

INWESTORZY

Projektujemy obiekty mieszkalne, usługowe, produkcyjne oraz użyteczności publicznej jako budynki wolnostojące, dobudowy, przebudowy i adaptacje.       
Wykonaliśmy wiele projektów dla inwestorów indywidualnych, przedsiębiorstw prywatnych, urzędów państwowych oraz banków.

COPYRIGHT: ATELIER’21 TOMASZ GOŁUŃSKI