Metlak

Siedziba Firmy ul. Kościerska

Broker

Siedziba Firmy ul. Derdowskiego

Apartament

Gdańsk Brętowska Brama

Fitness

u. Południowa

Apartament

Villa Wigury

Bud. Jednorodzinny

ul. Południowa

Hubertus

Hotel, Restauracja ROKOCIN

PROJEKTY

UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

BIUROWE

HANDLOWE

WIELORODZINNE

JEDNORODZINNE

WNĘTRZA

IDEA FIRMY

Atelier'21 jest prywatną pracownią tworzącą projekty architektoniczne pod czułym okiem właściciela – architekta Tomasza Gołuńskiego. Pracujemy w kraju i za granicą już od 1993 roku.

Jesteśmy zgranym zespołem, realizujemy obiekty o złożonej funkcji oraz w najróżniejszych lokalizacjach. Na przestrzeni wielu lat projektowaliśmy obiekty mieszkalne, usługowe, produkcyjne oraz użyteczności publicznej – jako budynki wolnostojące, dobudowy, przebudowy i adaptacje.

Nasi inwestorzy to osoby indywidualne, przedsiębiorcy prywatni, urzędy państwowe oraz banki. Na swoim koncie mamy projekty modernizacji obiektów znajdujących się w strefie ochrony Służb Konserwatorskich oraz projekty obiektów odznaczających się nowatorstwem w architekturze i stylistyce wnętrz.

Gwarantujemy Państwu opracowanie profesjonalnej dokumentacji projektowej, którą wykonujemy przy pomocy technik komputerowych – komputer jednak to dla nas tylko narzędzie, zgodnie z zasadą, że sukces Inwestora jest naszym skromnym sukcesem.

Spośród setek firm projektowych, nas wyróżnia bogate doświadczenie oraz umiejętność zrozumienia potrzeb Inwestora. Ponieważ sami realizujemy także własne projekty jako Inwestor, bardzo dobrze rozumiemy i potrafimy połączyć estetykę i efektowność naszych projektów z równie ważnym czynnikiem ekonomicznym.

Dla nas pozwolenie na budowę to nie koniec projektu. Opiekujemy się naszym dzieckiem projektowym przez cały trudny okres oddania do użytku i dbamy o to aby ten okres stał się sukcesem finansowym.

Doskonale znamy najnowsze technologie i potrafimy łączyć tradycję z przyszłością.

KONTAKT

Pracownia projektowa Atelier'21 Tomasz Gołuński

ul. Bałdowska 35, 83-110 Tczew


tel.: (+48) 58 531 29 41, email: biuro@atelier21.pl

tel.: (+48) 601 663 926, email: tomasz@atelier21.pl

INWESTORZY

Projektujemy obiekty mieszkalne, usługowe, produkcyjne oraz użyteczności publicznej jako budynki wolnostojące, dobudowy, przebudowy i adaptacje.       
Wykonaliśmy wiele projektów dla inwestorów indywidualnych, przedsiębiorstw prywatnych, urzędów państwowych oraz banków.

COPYRIGHT: ATELIER’21 TOMASZ GOŁUŃSKI