Inwestycja

W budynku zaprojektowany został szeroki wachlarz lokali mieszkaniowych o
zróżnicowanych wielkościach i ułożeniu względem stron świata. w głównej bryle budynku projektuje się mieszkania jednopoziomowe, część z nich z
możliwością wydzielenia kuchni. W części oficynowej zaprojektowano
lokale mieszkaniowe dwupoziomowe z częścią dzienną na poziomie dolnym oraz sypianiami na piętrze. Mieszkania na parterze posiadają tarasy z przydomowymi ogródkami, natomiast lokale wyższych kondygnacjach balkony z eleganckimi szklanymi balustradami. w centralnej części budynku zapojektowano windę osobową która komunikuje ze sobą bez barier poszczególne kondygnacje projektowanego budynku wraz z halą garażową.

Na terenie inwestycji projektuje się oświetlenie parkingu, wjzadu do garażu oraz niskie dekoracyjne oprawy oświetleniowe wzdłuż ciągów pieszych.

Zaprojektowana przy budynku skarpa oraz dojście do części wspólnych usytuowanych nad kanałem młyńskim obniżone względem parteru budynku uczyni mieszkanie bardziej intymnym.

Dla mieszkań na parterze projektuje się przydomowe ogródki oraz tarasy dostępne z pokoju dziennego, oddzielone od siebie drewnianymi pergolami.

Elewacje budynku zaprojektowane z użyciem wysokiej jakości materiałów
wykończeniowych. Połączenie tynku w odcienach bieli, szarości i grafitu oraz okładziny ceramicznej bądź klinkieru nadaje budynkowi nowoczesny wygląd, który jednocześnie wpasowuje się w istniejącą w okolicy zabudowę.